Ochrana uši na plávanie

Ochranné štuple na plávanie, windsurfing, vodné pólo, vodný skúter, alebo s rodinou na pláži, pri bazéne: je čas ísť k vode. Veľmi užitočná pomôcka je pre užívateľov načúvacích prístrojov, ktorí si po aktívnom športe pri vode alebo sprchovaní hneď dajú späť načúvací prístroj do mokrého ucha. Problém môže nastať u načúvacieho prístroja s reproduktorom v uchu, do ktorého sa dostane voda a spôsobí koróziu, k čomu dôjde k zníženiu kvality počutia. 

Špunty do uší pre plávanie
Stále rastúci počet plavcov a nadšenci vodných športov používajú štuple do uší na ochranu svojich uši proti vode a chlóru. Ochranné štuple do uši SwimSafe sú dobre chránené a voda sa nedostane do vašich uší. Ďalšou výhodou je, že tieto ochranné štuple odfiltrujú nadmerný hluk z bazéno, kde kričia detí. Samozrejme, stále budete počuť normálne hlasy ako sú pokyny plavčíka a pod. Vhodný do spchy alebo do vane. Najlepšia pomôcka pre užívateľov načúvacích prístrojov, ktorí môžu bez obáv po osprchovaní nasadiť načúvací prístroj do ucha.
 

Unikátny dizajn SwimSafe štuple do uší bránia pocitu, že ste vypnutý od okolitého sveta alebo máte príliš veľký tlak v uchu. SwimSafe je ochrana sluchu vhodná pre dospelých. Pre deti máme špeciálne ochranné štuple PluggiesKids, tiež ideálne na plávanie, v spche alebo vo vani, tým chránite sluch Vášho dieťaťa. U detí sú uška citlivejšie ako u dosplelých.

Cena: 12,95 EUR

Užite si viac zábavy vo vode s Alpine SwimSafe. Tieto špeciálne chrániče sluchu zabraňujú dostať vodu do vašich uší, napríklad, ak máte zápal stredného ucha alebo častú infekciu. Vďaka jedinečnému filtru, stále môžete počuť prakticky všetko. Môžete použiť štuple do uší pri sprchovaní, plávaní a ostatné vodné športy. Mnoho vrcholových športovcov si chráni uši. 

AlpineAcousticFilters ™ - Povedz vode nie a áno zvuku

Špeciálne akustické filtre v SwimSafe zabezpečia, aby všetky okolité zvuky boli počuteľné. Malá trubička vo filtroch bráni pocitu izolácie a tvar štuplov bráni vode dostať sa do vašich uší. SwimSafe sú vhodné aj na potápanie. Odporúčame používať ochranu sluchu v hĺbke viac ako 1 meter pod vodou.

Víťaz Red Dot Award 2015

Red Dot AwardOchranné štuple Alpine získali cenu Red Dot Award 2015 za najlepší návrh najnovších štuplí do uší. Porota ocenila veľkým aplauzom za "vysokú kvalitu a inovatívne schopnosti" za štuple do uší. Prečítajte si viac >>

Jedinečné vlastnosti výrobku

  • Zabraňuje prieniku vody do vašich uši
  • Chráni proti zápalom stredného ucha
  • Okolité zvuky a konverzácie možno stále počuť vďaka unikátnym AlpineAcousticFilters ™
  • Veľmi príjemný materiál AlpineThermoShape ™
  • Miniboxx pre uloženie štuplov kdekoľvek s ním pôjdete
  • Málo viditeľné v uchu
  • Žiadny silikón
  • Opakovane použiteľný

Materiál AlpineThermoShape ™

AlpineThermoShape

Inovatívne chrániče sluchu sú vyrobené z termoplastu špeciálne vyvinuté spoločnosťou Alpine: AlpineThermoShape. Tento materiál sa prispôsobí tak, že štuple sa dokonale prispôsobia Vášmu zvukovodu. Máte zaručené, pohodlné nosenie bez nepríjemného tlaku vo vašich ušiach.Môžete si byť istí, že štuple do uší zostali v správnej polohe, čo zaručuje optimálny útlm hluku. ATS neobsahuje žiadny silikón, nespôsobuje žiadne alergické reakcie.

Životnosť a čistenie

Životnosť štuplov do uší závisí od rozsahu používania. Udržiavanie v čistote predĺži životnosť. Tieto štuple do uší je možné čistiť vlažnou vodou a mydlom.

Dutch Design

Dutch Design

Všetky štuple do uší a filtračné systémy sú vyrobené v Holandsku.

Kontakt

AudioCARE
Račianska 96 (Optimum park, budova E)
831 02 Bratislava

+421 948 217 032

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode