Domový zvonček Honeywell

 
ZOSTAVY:
 
PRENOSNÉ ZVONČEKY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prenosné zvončeky majú vynikajúci dosah, a teda ich môžete so sebou zobrať v rámci domu alebo záhrady, aby ste už nikdy nepremeškali žiadneho návštevníka ani doručovateľa.
 
 
 
ZÁSUVKOVÉ ZVONČEKY
 
 
 
 
 
 
 
Zásuvkové zvončeky sú vždy napájané a pripravené. Naše produkty poskytujú také výhody ako inovatívny režim nočného svetla a USB nabíjanie, vďaka ktorému si môžete nabiť telefón alebo tablet.
 
 
 
ZOSTAVY PRE DOM A ZÁHRADU
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
S touto flexibilnou zvončekovou zostavou už nikdy nepremeškáte žiadneho návštevníka. Umiestnite zásuvkový zvonček v dome a prenosný zvonček si zoberte so sebou do záhrady a vždy budete vedieť, keď je niekto pri dverách.
 
 
 
ZOSTAVY PRE PREDNÉ A ZADNÉ DVERE
 
 
 
 
 
Zostavy pre predné a zadné dvere prinášajú jednoduché, bezproblémové riešenie pre vašu domácnosť poskytnutím dvoch tlačidiel, ktoré sú vopred pripojené k jednému zvončeku, aby ste už nikdy nepremeškali žiadneho návštevníka. 
 
VLASTNOSTI A VÝHODY:
 
Objavte, čím sú zvončeky Honeywell skutočne revolučné.
 
Nikdy nepremeškáte návštevníka ani do...
Vďaka technológii Honeywell ActivLink™, ktorá poskytuje spoľahlivý bezdrôtový dosah až do 200 m, si môžete naše prenosné zvončeky zobrať kamkoľvek v rámci domu alebo záhrady. Alebo prepojiť dva zvončeky spolu a vylepšiť dosah až do 400 m.
 
Bez rušenia
Vďaka nastaviteľnej hlasitosti a inovatívnemu režimu spánku/stlmenia, ktorý stíši zvonček časovo neobmedzene, alebo na predpísané 3,6,9 alebo 12hodín počas filmových večerov, alebo krátkych zdriemnutí, môže Vaša rodina bez rušenia odpočívať.
 
Vizuálne upozornenia
Funkcie Halo svetlo a LED blikanie sú diskrétne, ale efektívne vizuálne upozornenia, ktoré dopĺňajú zvolenú melódiu v hlučnom prostredí, alebo vás upozornia, keď zvonček nemôže byť počuť. Režim nočného svetla môže tiež poskytnúť jemné, upokojujúce tlmené svetlo, ktoré vás povedie v tme.
 
Kompaktná veľkosť s bohatým zvukom
Naše kompaktné zvončeky výrazne znejú, nastaviteľnú maximálnu hlasitosť 90 dB je možné počuť až do vzdialenosti 100 m. Vyberte si z 8 bohatých, jasných a digitálne obohatených melódií, alebo si podľa vlastného štýlu, prenesením vlastných melódií, zvuk prispôsobte.
 
Revolučný dizajn
Naše zvončeky sú navrhnuté s ohľadom na váš domov, sú kompaktné a s nádherným dizajnom v zladenej palete bielej a sivej. Niektoré zásuvkové zostavy poskytujú USB nabíjanie, takže si môžete nabíjať telefón alebo tablet bez toho, že by ste museli odpojiť zvonček.
 
Bez starostí
Bez starostí pre návštevníkov vďaka LED svetlu uistenia na tlačidle a bez starostí pre Vás, vďaka funkcii utajeného klopania, ktorá hrá rozdielne melódie a tak viete, či je pri dverách člen rodiny, alebo známy. Pre dokonalý pokoj mysle nechajte technológiu Honeywell ActivLink prepojiť Vaše bezpečnostné príslušenstvo Honeywell a zostavu domáceho alarmu, aby vznikol Váš vlastný, na mieru vytvorený, domáci systém alarmu a upozornenia.
 
Spoľahlivosť a kvalita
Technológia Honeywell ActivLink™ používajúca 868 MHz frekvenciu, je naším inovatívnym bezdrôtovým protokolom, ktorý poskytuje možnosť väčšieho dosahu, predĺženú životnosť batérie až do 5 rokov, vylepšenú spoľahlivosť pripojenia a všetko toto je pokryté našou 2-ročnou zárukou na kvalitu produktu.
 
Jednoduchá inštalácia a používanie
Všetky zvončeky Honeywell sú vopred pripojené a pripravené na inštaláciu priamo z balenia, s voliteľnou inštaláciou bez skrutiek a ľahko otvárateľným oddelením na batériu, takže sa všetko dá zostaviť v priebehu pár minút.
 
PRÍSLUŠENSTVO
 
Vyberte si z kompletného radu príslušenstva doplnok pre váš zvonček Honeywell.
 
Bezdrôtový detektor pohybu (IP54) - biely

Tento externý bezdrôtový detektor pohybu poskytuje jednoduchý a efektívny spôsob upozornenia na prichádzajúceho návštevníka skôr, než príde k vašim dverám. Senzor vybavený technológiou Honeywell ActivLink™ sa spojí s vaším zvončekom Honeywell, aby aktivoval včasný výstražný zvuk.

 
 
 
Bezdrôtový detektor pohybu L430E pridá pokoj vašej mysli. 
Je vodotesný, takže ho môžete umiestniť vonku pri garáži 
alebo prístupovej ceste a pripojením k zostave zvončeka 
Honeywell budete vždy vedieť, kedy k vám prichádza návštevník.
 
 
 
 
 
Bezdrôtový senzor dverí a okna - biely
Pre väčší pokoj mysle si dajte upozornenia pri otvorení dverí alebo okna. Bezdrôtový senzor dvier a okna vybavený technológiou Honeywell ActivLink™ sa spojí s vaším zvončekom alebo domácim systémom alarmu Honeywell, aby aktivoval výstražný zvuk.
 
 
 
Bezdrôtový senzor dverí a okna HS3MAG1E pridá pokoj 
vašej mysli. Pripojte senzor k existujúcej zostave pre zvonček 
alebo domový alarm Honeywell a dostanete upozornenia vždy, 
keď ostanú dvere alebo okno otvorené, alebo niekto vojde 
alebo vyjde z domu.

Kontakt

AudioCARE
Račianska 96 (Optimum park, budova E)
831 02 Bratislava

+421 948 217 032

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode