Ochrana sluchu pre deti

Deti sa hrajú. Utekajú a lietajú po celom areáli, majú najlepšiu zábavu a zároveň robia najväčší hluk. Niekedy môže byť len ten hluk trochu veľa pre maličkých darebáčikov. V bazéne, na hodine telesnej výchovy, takýto hluk sa ozýva z každej strany. Kvôli tomuto hluku detí strácajú koncentráciu. Preto sa veľmi odporúča deťom s ADHD a ADD, aby boli úplne v pokoji a úplne koncentrované.

Detské ušká sú veľmi citlivejšie na extrémne hlasné zvuky ako uši dospelých. V niektorých prípadoch sa môžu objaviť aj hyperacusis, čo je veľmi vysoká citlivosť na hluk. Deti s touto diagnózou môžu prežívať psychickú a fyzickú nevoľnosť v prípade, že sú často krát v hlučnom prostredí. Deti, ktoré sa často dostávajú do hlučného prostredia môžu trpieť poruchou koncentrácie a chronickou únavou. Taktiež počas plávania a sprchovania u detí prevládajú ušné infekcie a ešte viac ako u dospelých. Preto lekári odporúčajú dávať deťom štuple do uší, keď idú plávať alebo sprchovať, aby sa zabránilo infekcií. Sú vhodné pre deti od 3 - 12 rokov.
 
Cena: 12,95 EUR

AlpineAcousticFilters ™ - Väčší komfort pre vaše dieťa

Ochranné štuple Pluggies Kids sú vybevené špeciálnymi filtrami AlpineAcousticFilters. Tieto filtre poskytujú optimálny útlm hluku, ale stále umožňujú vášmu dieťa dostatočne počuť okolité zvuky. Nemajú žiadny pocit izolácie a vaše dieťa môže s vami komunikovať.

Pokiaľ Vaše deti nosia štuple v ušiach počas letu, nepríjemný tlak na ušné bubienky počas vzletu a pristátia je regulovaný. Filtre fungujú ako ventily a zabezpečujú rovnováhu medzi vonkajším prostredím a stredným uchom. To znamená, že eustachová trubica sa prispôsobí na zmeny tlaku.

Víťaz Red Dot Award 2015

Red Dot Award

Ochranné štuple Alpine získal cenu Red Dot Award 2015 za návrh najnovších štuplí do uší. Porota udelila túto prestížnu cenu za "vysokú kvalitu a inovatívne schopnosti". Prečítajte si viac >>

Jedinečné vlastnosti výrobku

  • Chráni až 30 dB
  • Zvyšuje koncentráciu
  • Udržuje vodu mimo ucha
  • Možnosť viesť konverzáciu vďaka unikátnym filtrom AlpineAcousticFilters
  • Ľahko sa vkladá do ucha
  • Extrémne pohodlné vďaka mäkkému materiálu AlpineThermoShape
  • Žiadny silikón
  • Opakovane použiteľný

Multifunkčné štuple do uší pre deti

Môžné použiť v širokej škále situácií:

Ochrana proti nadmernému okolitému hluku

Napríklad, proti nadmerne hlasnej hudbe na festivale, v kine, a vo všetkých ostatných situáciách, kedy deti alebo batoľatá trpia nadmernému hluku.

Zabráni vode do uší

Deti často prežívajú bolesti ucha a ušné infekcie. Pluggies Kids zabráňujú vode dostať sa do uší pri plávaní, sprchovaní, pri vodných športoch a kúpaní.

Pomoc pri problémoch koncentrácie

Veľmi veľa deti majú ťažkosti sústrediť sa v škole, keď robia domáce úlohy, alebo pri čítaní. Deti s ADHD a ešte s pridanou diagnózou autizmu, môžu im pomôcť štuple do uší. Výskum ukázal, že zlepšuje koncentráciu u detí.

Zabráňte bolestiam v ušiach počas letu

Mnoho detí má problémy s ušami počas vzletu a pristátia lietadla. Ochranné štuple Pluggies Kids majú zlepšiť reguláciu tlaku v ušiach, čím sa zabráni bolestiam ucha. Okrem toho môžu pokojne spať, keď budú nosiť štuple do uší počas lietu.

Materiál AlpineThermoShape ™

AlpineThermoShape

Alpine Pluggies Kids sú vyrobené zo špeciálneho materiálu AlpineThermoShape. Tento materiál sa prispôsobí tvaru ucha tak, aby sa dokonale zmestili do zvukovodu. Môžu používať vo vani, v škole, alebo na hudobnej škole pri bubnovaní. ATS neobsahuje žiadny silikón, čo znamená, že nespôsobuje alergické reakcie.

Životnosť a čistenie

Životnosť štuplov do uší závisí od rozshau používania. Udržiavanie v čistote predĺžuje životnosť. Tieto štuple do uší je možné čistiť vlažnou vodou a mydlom.

Dutch Design

Dutch Design

Všetky upchávky do uší a filtračné systémy sú vyrobené v Holandsku.

 

Kontakt

AudioCARE
Račianska 96 (Optimum park, budova E)
831 02 Bratislava

+421 948 217 032

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode